primeshowings

Erişilebilirlik Beyanı

Genel

At contact@primeshowings.com  (ayrıca – Web sitesi) olarak, hizmetlerimizin tüm insanlar için erişilebilir olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bunu başarmak için sitemize önemli kaynaklar yatırdık, böylece engelli insanlar için kullanılabilir hale geldi. Web sitesi erişilebilirlik çabalarının, tüm kullanıcıların bağımsızlık, eşitlik ve kullanım kolaylığı hakkını hak etmesini sağlamada hayati önem taşıdığına gerçekten inanıyoruz.

 

Web Sitesinde Erişilebilirlik

Erişilebilirlik denetleyicisi.org’un denetim aracı kullanılarak Web Sitesi, Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergelerine (WCAG 2.1) göre uyumluluk açısından taranmıştır. Denetimin gerçekleştirilmesinden bu yana Web Sitesi erişilebilirlik standartlarını yükseltmeye devam etmektedir [lütfen aşağıdaki cümleyi yalnızca bir widget kullanıyorsanız ekleyin] ve artık engelli kullanıcıların Web Sitesinin web sitesine eşit şekilde erişmesine olanak tanıyan bir yazılım olan bir web erişilebilirlik widget’ı kullanmaktadır.

 

Sorumluluk Reddi

Web Sitesi olarak, sitenin ve hizmetlerin erişilebilirliğini sürekli olarak güncellemeye ve geliştirmeye kendimizi adadık. Tüm kullanıcılara erişim sağlamanın sorumluluğumuz ve karşılıklı ahlaki yükümlülüğümüz olduğuna inanıyoruz.

 

Bu sitedeki erişilebilirlik sorunlarını sürekli olarak ayarlamaya ve iyileştirmeye çalışırken, Web Sitesini erişilebilirlik denetleyicisinin tarayıcısıyla düzenli olarak taramayı da taahhüt ediyoruz.

 

Amacımız, sitemizdeki her erişilebilirlik engelini tespit etmek ve düzeltmektir. Web Sitesindeki tüm sayfaların ve içeriğin tamamen erişilebilir olmasını sağlamaya çalışsak da, bazı web sitesi içeriğinin henüz en katı erişilebilirlik standartlarına uyacak şekilde tam olarak ayarlanmamış olması mümkündür. Bu nedenle sizin için buradayız.